HeatGuard 150®

heatguard150

HeatGuard-11HeatGuard 150® jest zamknięto-komórkową izolacyjną pianką natryskową. Do jej produkcji wykorzystuje się odnawialne surowce, co sprawia iż jest ona wysoce wydajna oraz wyjątkowo korzystna dla ekologii.
HeatGuard 150® potrafi zredukować zużycie energii w domach do 50%. Ponadto uniemożliwia przedostawanie się pyłków oraz innych zanieczyszczeń powietrza, minimalizuje hałas oraz podnosi sprawność energetyczną redukując ulatnianie się powietrza z Twojego domu. Jedna aplikacja zapewnia termoizolację, barierę powietrzną i paroizolację oraz ulepsza strukturalną integralność Twojego obiektu.

HeatGuard 150® dostarcza wielu korzyści w jednej aplikacji, czyniąc go najbardziej uniwersalnym wyborem dla Twojego domu.

Nieporównywalne Parametry

HeatGuard 150® to izolacyjna pianka natryskowa o gęstości 25 kg/m3 (wydajność do 18m3/zestaw). Dzięki stabilnemu współczynnikowi R, który wynosi 5.3, ograniczonej gwarancji dożywotniej oraz wydajności sięgającej 18m3 (1800m2 o grubości 1 cm), HeatGuard 150® to najlepszy dla Ciebie wybór spośród pian zamknięto-komórkowych.

Przyjazny Środowisku

Znaczny skład HeatGuard 150® pochodzi z recyklingu. HeatGuard 150® jest przyjazny środowisku ponieważ nie zawiera freonów, chlorofluorowęglowodorów, formaldehydu lub materiałów włóknistych, spełniając najbardziej rygorystyczne w przemyśle wymagania testu LZO (Lotne Związki Organiczne).

Wszechstronny

Oferowany w wersji letniej lub zimowej, HeatGuard 150® może być instalowany w temperaturze od -10 do +38 stopni. HeatGuard 150® wyróżnia wysoki poziom adhezji do większości powierzchni i materiałów konstrukcyjnych takich jak drewno, metal czy beton i może być stosowany bezpośrednio na otwarto-komórkową pianę natryskową SealGuard 500®.

Wideo


Galeria